Sanat Tanıtım Günleri

Uzaktan Eğitim ile Yaz Dans Okulu 2020

“Sanat Tanıtım Günleri” Uzaktan Eğitim ile YAZ DANS OKULU 2020

Okulumuz 10 yılı aşkın “Yaz Okulu” tecrübesi ile bu yaz sizlere “Sanat Tanıtım Günleri” programını sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Bir önceki Yaz Okulu programımız 1 ay önceden kontenjanının dolması ile duyulan ilginin mutluluğunu bizlere yaşattı.

Uzaktan Eğitim ile bu yaz bir ilke imza atarak yüksek verimlilik sağlayacak bir programı oluşturduk.

Bizler için büyük önem taşıyan Yaz Okulu, duygusal bağlar kurup üst düzey eğitim alarak ilerleyen öğrencilerimizin, bizler ile ve dansla tanıştığı ilk program olma özelliğini taşımakta.

Yoğunlaştırılmış içerik ve gün boyu konsantre formu sayesinde çok verimli geçen programımız kış dönemi Temel Dans eğitimine katılan bir öğrencinin 2 yıl devamlılık göstermesi ile erişebileceği bir içeriğe sahip.

Bizler uzaktan eğitim ile “Yaz Okulu” programımızı revize ettik!

Uzaktan eğitimi büyük emekler ile toplamda 500’e yakın ders ve 150 öğrenciye içerik sunarak, üç aya yakın süredir tecrübe etmekteyiz. Uzaktan eğitimin içerik aktarılmasına büyük destek olduğu gözlemledik. Bize verim sağlayacak bu kısımlarını ekleyip, içeriği ile faydası olmayacak kısımları çıkararak  bu yıl yaz dans okulumuza bir isim verdik.

“ Sanat Tanıtım Günleri” adı ile sizlere sunduğumuz bu programda: Her gün bir dala yoğunluk verip bu dalın tanıtımı ve içeriği aktarıldıktan sonra ünlü bir sanatçı ile bir görüşme sağlanması bu programı büyüleyici kılmakta. 12 ayrı dansı destekleyen disiplinleri tanıyıp dans türleri konusunda donanım kazandırdığımız öğrencilerimiz aynı zamanda “Primary Grade” düzeyinde eğitimi aldığı için isterlerse IDTA sınav döneminde sınava girme hakkı kazanacaklardır.

Şimdi biraz içerikten bahsedecek olursak:

Tarih: 6 Temmuz – 23 Temmuz 2020

Haftada 4 gün. (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) – Günde 5 ders.

TOPLAM 12 GÜN – 60 SEANS

7 – 13 yaş tüm çocuklarımızı bekliyoruz!

Dersler: Bale, Müzik, Latin Dansları, Salon Dansları, Modern Dans, Halk Dansları, Zumba, Hip hop, Street Jazz, Drama, Görsel Eğitim, Kinesiyoloji

Günlük Program

23

*** NORMALLEŞME DURUMUNDA DERSLER OKULUMUZDA YAPILACAKTIR. (1)

NOT:

(1) Bakanlığın izni sonrası, okul yönetimi normal eğitimin açılmasını uygun görürse 09.00-16.10 arası isteyen öğrencilerimize yemek ve ek ders ücreti sadece eklenerek derslerimize okulda devam edebileceklerdir.

Yemek ve ek ders ücreti:600₺. Böylece isterseniz sadece 1500 ₺ ödeyerek aynı eğitimi alabileceksiniz. (Bu yıl “yaz okulumuz” covid19 olmasaydı 2500 ₺ olacaktı. )

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close