8 Mart 2009 tarihinde tutkumuzu eyleme döktük.

Her atılan adım, her planlanan etkinlik bizi büyüttü. Ayna karşısında akıtılan ter, gülen kalpler ve hedefler bizi biz yaptı. Sanatçı yetiştirmenin ince planamalar ile başladığını bilerek özel çabalar gösterdik. Önce sağını solunu öğretip sonra kalbini seyirciye açmasını sağlayan şampiyonluklara şahitlik ettik. Bedenini tanıttık ve bedenleri anlaması için bir dili çözümledik.

Kuruluş Yılı kutlamalarımız ile Andrej Skufca – Melinda Torokgyorgy, Nino Langella – Anna Melnikova, Gabriele Goffredo – Anna Matus, Marius Balan – Kristina Moshenskaya, Artyom Liaskovsky – Ksenia Zaputriaeva’u okulumuzda ağırladık ve Bryan Watson, Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko’ yu pandemi döneminde öğrencilerimiz ile buluşturduk.

İzmir Dans Günleri çercevesinde Halk Oyunlarından, Hip Hop’a kadar diğer branşların hocalarını ve uzman değerli büyüklerimizi öğrencilerimiz ile buluşturduk.

Sanat Şöleni kapsamında Oz Büyücüsü, Dorothy Sihirli Okulda, Dans Müzesi, Küçük Prens, Sihirli Flüt gibi eserlerin her birini 150 aşkın dansçı ile sahneledik.

Maskeli Balolar, Dans Kamplararı, Turnuvalar ve çok değerli misafir öğretmenler
ile eğitimlere imza attık.

Galeri Akademi’de çok sayıda Fotoğrafçının ve Ressamın sergilerine ev sahipliği yaptık.

IDTA bünyesinde yetiştirdiğimiz çok sayıda öğrencimizi mezun ettik.

Biz sizler ile sanat üretmeye devam ederken sizlerinde sanatla yaşamaya devam etmeniz dileğimiz ile…

%d blogcu bunu beğendi: