Huzurlarınızda geleceğimiz, kendi eğitimlerine en büyük özeni göstererek bugünlere gelen değerli dansçılarımız artık dansı yüksek sorumlulukla öğrencilerimize sevdirmek için eğitiliyorlar. Sizlere bu değerli asistanlarımızdan biraz bahsedecek olursak:

Ada Belce TAŞTAN

Ada, 2013’te bale ile başlayan eğitimini uzun yıllar devam ederek 2021 yılında IDTA eğitimini Grade 5 Latin düzeyinde tamamladı. Okulun en yüksek notu ile bitiren Ada büyük bir gurur yaşattı. Partnerli çalışmasını sonlandırıp, 2020 Solo Latin yarışmalarına girerek gelişimini özel dersler ve grup dersleri alarak devam ettiriyor.

Beyza KUŞKAPAN

Beyza, 2016’da Temel Dans ile başlayan eğitimini uzun yıllar devam ederek 2021 yılında IDTA eğitimini Grade 5 Latin düzeyinde tamamladı. Okulun en yüksek notu ile bitiren Beyza büyük bir gurur yaşattı. Partnerli çalışmasını sonlandırıp, 2020 Solo Latin yarışmalarına girerek gelişimini özel dersler ve grup dersleri alarak devam ettiriyor.

Doğa AKBAY

Doğa, 2016’ta yaz okulumuza katılımı ile başlayan eğitimini uzun yıllar devam ederek 2020 yılında IDTA eğitimini Grade 5 Latin düzeyinde tamamladı. Partnerli çalışmasını yürüten Doğa, Latin yarışmalarına girip gelişimini özel dersler alarak devam ettiriyor.

Duru AKGÜL

Duru, 2014’te bale ile başlayan eğitimini uzun yıllar devam ederek IDTA eğitimini Grade 4 Latin düzeyinde tamamladı. Partnerli çalışmasına devam eden Duru, Latin yarışmalarına girip gelişimini özel dersler ve grup dersleri alarak devam ettiriyor.

Duru VAHAPLAR

Duru, 2015’te bale ile başlayan eğitimini uzun yıllar devam ederek IDTA eğitimini Grade 4 Latin düzeyinde tamamladı. Partnerli çalışmasına devam eden Duru, Latin yarışmalarına girip gelişimini özel dersler ve grup dersleri alarak devam ettiriyor.

Kayra ÜNLÜ

Kayra, partnerli çalışmalar ile başlayan eğitimini uzun yıllar devam ederek IDTA eğitimini Grade 4 Latin düzeyinde tamamladı. Partnerli çalışmasına devam eden Kayra, Latin yarışmalarına girip gelişimini özel dersler alarak devam ettiriyor. Ayrıca 5. sınıfta girmeyi hak kazandığı konservatuar bale bölümü eğitimine devam etmektedir.

Lena ESEN

Lena, bale ile başlayan eğitimini uzun yıllar devam ederek IDTA eğitimini Grade 2 Latin düzeyinde devam ettiriyor. Solo Latin yarışmalarına girip gelişimini özel dersler ve grup dersleri alarak devam ettiriyor.

%d blogcu bunu beğendi: