Yeni Açılacak Derslerimize Katılım

Yeni sezon için sadece uzaktan eğitim değil, çok daha fazlasını planladık. “DansEP” ile size ait eğitim haricinde iki ayrı paketimiz daha var. Böylece sizi hiç yalnız bırakmayacağız.

1. PAKET: EĞİTİM
Yeni sezonumuzda haftalık ders programınız belirlenmiştir. Sınıf genelinin katılım durumu ufak değişikliklere sebep olabilir. Ücret bilgisi eğitim seçeneğine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı kişisel programınızı okulumuzdan edinebilirsiniz.

2. PAKET: SPOR
Haftalık programımızda canlı veya video ile değerli hocalarımız sizler ile olacak. Gücümüzü, esnekliğimizi korumak ve artırmak için yapılan çalışmalar tüm dansçılarımızın katılımı düşünülerek programlanmıştır.

Ders gün ve saatlerimiz: Salı ve Cuma 18.30 / 19.30 (Derslerimizin süresi 45dk ile 60dk arasında değişkenlik göstermektedir.)

Eğitim alan öğrencilerimiz için: +100TL
Sadece Spor derslerimize katılmak için: 200 TL

3. PAKET: EĞLENCE
Akademi ailesi olarak kendimize haftanın bir günü 1 saatimizi ayırdık. Tüm üyelerimiz ile her hafta değişik bir konsept ile eğlenerek dans edeceğimiz bir hazırlık ile sizlerle olacağız.

Çok beğeni alan 4Ö1K, Temalı dans partisi, Kültürümüzü yaşatalım ve turnuvalar gibi çok gülüp eğleneceğimiz renkli içeriklerle her hafta ;

Cumartesi günleri 18.30 ‘da buluşacağız… (Derslerimizin süresi 1saat ile 1,5 saat arasında değişkenlik göstermektedir.)

Eğitim alan öğrencilerimiz için: +50TL
Sadece Eğlence derslerimize katılmak için: 200 TL

Özel ders talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için:

GSM: 0 (554) 585 08 08

e-mail: info@armanesen.com

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close