Yeni Eğitim Sezonu

DansEp farkı ile bizler hazırız…

Covid 19 ‘un yoğunluğu durumunda…

Derslerimiz “DansEP” platformunda devam edecektir. Her sınıfta belirli bir öğrenci sayısı ile bir sıra yaratıp, sırası gelen öğrencinin istemesi durumunda dersi öğretmen ile okulda yapması sağlanacaktır. Bu işleyiş salgının boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

Covid 19 ‘un azalması durumunda…

Derslerimiz “DansEP” platformunda devam ederken derslerin bir kısmı “Normal Eğitime” geçilerek uygulanacaktır. Sınıf öğrenci sayısı ve haftalık ders sayısı Normal Eğitimin içerik ve adedini belirleyecektir. İsteyen öğrencilerimiz eğitimin tamamını “DansEP” ile devam edebileceklerdir.

Covid 19 ‘un sonlanması durumunda…

Derslerimiz Normal Eğitim şeklinde yapılacak ve “DansEP” devam edecektir. DansEP salgın sebebi ile başlayan ve öğrencilerimize daha kaliteli eğitim vermemizi sağlayacak bir platformdur. Bu kaliteli eğitim destekçimiz “DansEP” her zaman öğrencilerimize eğitim hizmeti olarak verilecektir. İsteyen öğrencilerimiz eğitimin tamamını “DansEP” ile devam edebileceklerdir.


#YakınlaştıranEğitim

Covid – 19 sebebi ile başlayan ve bizleri yakınlaştıran “DansEP”, dans ile bağımızın kopmasını engelleyen kullanıcılarımızın tabiri ile kurtarıcımız olmuştur.

Yakınlaştıran eğitim sistemimiz olan “DansEP” sadece normal eğitimde yaptıklarımızı ekran başına geçip yaptığımız bir iletişim şekli değildir.

DansEP sayesinde bizler uygulamacı kimliklerimize, Analiz, Teori, Gözlem ve Araştırma becerilerimizi ekleme şansına erişmiş bulunmaktayız. Canlı veya video desteği ile bizler dünyanın bir ucundan diğer ucuna ulaşıp yeni bilgiye erişme şansı buluyoruz.

DansEP sayesinde hem ülkemiz hemde Dünya da büyük başarılara erişmiş değerli hocalar ile çalışma şansı buluyoruz. Bizler mesafeleri sadece yakın cevremizde değil Dünya genelinde kaldırıyoruz. Haftalık programlarımız dans adına büyük başarıları kazanmanın yanında bu döneminizin mutlu geçirilmesi üzerine kurulu. Bizler “DansEP” sayesinde mutlu olmayı ve sağlığımıza değer katarak gelişmeyi önemsiyoruz.

“DansEP”: Yakınlaştıran Eğitim…

“DansEP” öğrencilerimize sunduğumuz bir gelişim platformudur. Öğrencilerimiz kendilerine oluşturulan portaldan giriş yaparak rahat erişim sağlayacakları bir öğrenci eğitim konsoluna ulaşırlar. Bu konsoldan tek tıkla canlı derse giriş yapacağı gibi, ücretsiz faydalandığı veri dosyasınada erişim sağlamaktadır. Gerek dersin öğretmenine mesaj gönderme ve soru sorma gerekse, video ve müzik arşivine erişim bu konsolun önemli özelliklerinden birkaçıdır. Anket, test ve bonus etkinliklerimiz bu konsolun kullanımını öğrencilerimizin gelişimine açmıştır. Öğrenci eğitim konsolu yeni oluşan taleplere göre yenilik kazanmaya devam etmektedir. Bu konsol ile canlı derslerimiz için “ZOOM Meeting” uygulamasına otomatik giriş yapılmaktadır. Dosya yükleme ve arşiv kullanımı için “Google Drive” kulanılmaktadır. Her yaşın kullanımı hedef alınarak hazırlanan bu konsolumuz teknolojik gereksinimi bizlere konfor olarak döndüren önemli bir dizayna sahiptir.

“DansEP” bünyesine gerek canlı gerekse video desteği ile çok değerli hocaları katmaya devam etmektedir. Haftalık program, Aylık etkinlik, kamp ve Bonus etkinlikler ile bizlere yüksek kaliteyi taşımakla büyük fırsat olmuştur.

Okulumuzun kütüphanesi artık tüm öğrencilerimizin sanal olarakta hizmetindedir. Çok sayıda dans ile ilgili video, müzik ve kitap ile “DansEP” farkı ile sizlerle buluşmaktadır. Artan sanal arşiv ve çalışmalar devam etmektedir.


Yeni sezon için sadece uzaktan eğitim değil, çok daha fazlasını planladık. “DansEP” ile size ait eğitim haricinde iki ayrı paketimiz daha var. Böylece sizi hiç yalnız bırakmayacağız.

1. PAKET: EĞİTİM
Yeni sezonumuzda haftalık ders programınız belirlenmiştir. Sınıf genelinin katılım durumu ufak değişikliklere sebep olabilir. Ücret bilgisi eğitim seçeneğine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı kişisel programınızı okulumuzdan edinebilirsiniz.

2. PAKET: SPOR
Haftalık programımızda canlı veya video ile değerli hocalarımız sizler ile olacak. Gücümüzü, esnekliğimizi korumak ve artırmak için yapılan çalışmalar tüm dansçılarımızın katılımı düşünülerek programlanmıştır.

Ders gün ve saatlerimiz: Salı ve Cuma 18.30 / 19.30 (Derslerimizin süresi 45dk ile 60dk arasında değişkenlik göstermektedir.)

Eğitim alan öğrencilerimiz için: +100TL
Sadece Spor derslerimize katılmak için: 200 TL

3. PAKET: EĞLENCE
Akademi ailesi olarak kendimize haftanın bir günü 1 saatimizi ayırdık. Tüm üyelerimiz ile her hafta değişik bir konsept ile eğlenerek dans edeceğimiz bir hazırlık ile sizlerle olacağız.

Çok beğeni alan 4Ö1K, Temalı dans partisi, Kültürümüzü yaşatalım ve turnuvalar gibi çok gülüp eğleneceğimiz renkli içeriklerle her hafta ;

Cumartesi günleri 18.30 ‘da buluşacağız… (Derslerimizin süresi 1saat ile 1,5 saat arasında değişkenlik göstermektedir.)

Eğitim alan öğrencilerimiz için: +50TL
Sadece Eğlence derslerimize katılmak için: 200 TL


Türkiyenin ilk IDTA ‘e (The International Dance Teachers’ Association) bağlı okulu olarak öğrencilerimize ayrıcalık sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. IDTA, pandemi döneminde tüm çalışmaların devam ettirilerek öğrencilerimizin hedeflerinde yürümelerine teşvik etmiştir. IDTA yeni sezon ile ilgili yaptıkları bilgilendirmeler doğrultusunda, sınav, eğitim vb. tüm çalışmalarını “Uzaktan eğitim” ile devam edeceğini açıklamıştır. Sizler de bu dönemde aldığınız eğitimleri IDTA çıtasına taşıyarak yürütmeye devam edebilirsiniz.

IDTA hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.


Covid-19 Gönüllü Hekim Kurulumuz

Yaşanılan süreç hakkında an ve an bilgi aldığımız, önlemler konusunda bilgi aktaran ve denetleyen bir kurul yeni sezonumuzda kurulmuştur.

Kurulumuz hakkında bilgi almak için.


Velilerimizin süreç hakkıda düşünceleri

Deniz Cihan TÜRKKAL
Tuna KUŞKAPAN
Işıl TUZCUOĞLU

Özel ders talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için:

GSM: 0 (554) 585 08 08

e-mail: info@armanesen.com

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close