Değerli öğrencilerimiz, hepiniz çok yeteneklisiniz ve gelecek vadediyorsunuz. Başarılı olmak için ilk sırayı, yaptığınız çalışmaya olan sevginiz almaktadır. Sevginiz, özen ve ilgiyi çoğaltacağı için bir çoğuna zor gelen engelleri, sevmenizin sizde yaratacağı güç ile aşarak başarıya ulaşabilirsiniz.

Sevgi ölçmek çok kolay olmasa da sizlerin gösterdiğiniz bir kaç eylem ve davranış bu konuda çevrenize bir durum ortaya koyar.

Bakalım siz arkadaşlarınız tarafından ne kadar dansı seviyor görünüyorsunuz!

Sonsuza Kadar Dans…

Bu bilekliğimiz okulumuzun size hediyesidir. Siz dansçılarımızın dansa olan tutkularının sonsuza kadar devam etmesi için düşündüğümüz bu bileklik sizlerin edineceğiniz tema uçları ile dolup sizi dans da temsil edecektir.

DansEP ile başarılı olmam için dikkat etmem gereken değerlendirme kriterleri

1. Bedensel özen (Saç, bakım, kıyafet)

2. İnternet ve teknoloji.

3. Bağlantı odası düzgün ve tam kadraj.

4. Konsantrasyon ve derse özen.

5. Zamanında derse girme.

Not: Derslerde gösterdiğiniz özen sizi başarıya taşıyacaktır. Her ay arkadaşlarınızın sizin dansa olan sevginize yapacağı değerlendirmeler sonucu her kriterde ayrı ayrı en çok beğeni olan arkadaşlar gülen yüz temalı ucu alacaktır. 10 tane gülen yüz teması elde eden dansçımız bu uçları vererek 1 tane Başarı yıldızı ucu kazanır.

Derslerde elde edeceğiniz tema uçları

Gülen yüz tema ucu

Başarı Yıldızı tema ucu

Sınavlar ile elde edebileceğiniz tema uçları..

Müzikte yeterlilik…

Dansta yeterlilik…

Sahne ışığı yeterlilik..

Sporda yeterlilik…

Dans ile geçirdiğiniz yıllar için tema ucu…

Akademi Yıldızı Tema Ucu…

Not: IDTA Akademi, DansEge ve diğer uzun birliktelik geçirdiğimiz sınıflarımıza dahil olan öğrencilerimizin her yıl devamlılık göstermesi ile elde edeceği bir tema ucudur.

Bilgilendirme: Bileklikler okulumuzun öğrencilerine hediyemizdir. Temalı uçlar ve “Sonsuza kadar dans” bilekliği para ile satılmaz. Kaybetme durumunda sadece bileklik 150TL karşılığında temin edilebilinir.

%d blogcu bunu beğendi: