Oya ŞEN

Kimi zaman insan bir şekilde kendini ifade etmek ister. Hangi yaşta olursa olsun bulamaz kelimeleri, kuramaz cümleleri. Ama anlatmak zorundadır kendine olanları ve olanlarla baş etmesi gerektiğini… İşte bu dönemde girdi hayatıma dans ve Arman Hocam. Yaptığın her eylemin farkında olmak, dikkatini toplamak ve yaşadığını hissetmek. Arman Esen Dans Akademi’ye bana bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyorum…

Dansa Davet – Sayı 31 – Mart 2023

Deniz ÖZTEMEL

Arman Esen Dans Akedemi ile büyük kızımın after party etkinliğinde bir sürpriz yapma arayışı içinde iken tanıştık. 1 ay gibi kısa bir sürede 7 yaşındaki oğlumu mini show yapabilecek kadar iyi yetiştirdiler. Dans ve sanat ile gerçek ilk tanışması Arman Esen ve ekibi sayesinde oldu. 1 yıldır koşa koşa ve mutluluk ile Temel Dans Eğitimi ve Capoeira derslerine katılmaktadır. Beden farkındalığı, duygularını ifade etme, özgüven gelişimi gibi bir çok noktada kazanımları Arman Esen Dans Akedemi destekleri sayesinde olmuştur. Profesyonel, kaliteli, başarılı, disiplinli ve bir o kadarda sımsıcak bir akademi. Sizinle birlikte olmaktan çok mutluyuz .

Dansa Davet – Sayı 31 – Mart 2023

Canan ÇELİK ÖZDEN

Kızlarım eğitimlerine Temel dans ile başladılar. Üçü de heyecanlarını hiç kaybetmeden, hem öğretmenlerini hem de dansı çok severek devam ediyorlar. Büyük kızım şimdi eğitimine Street Jazz’la devam ediyor. Baştan beri hiç değişmeyen izlenimim, başta Arman Hoca olmak üzere tüm öğretmenlerin ve yardımcı personelin işlerini büyük bir sevgi ve özveri ile yapıp ciddiye aldıklarıdır. Bu nedenle güven duyarak çocuklarımı emin ellere teslim ettiğimi hissediyorum. Dans eğitimini koreografi hazırlığı mantığıyla yapmadıkları, çocuklara sanat eğitimi de verip bir dünya sunma amacıyla çabaladıkları için gönülden teşekkür ederim.

Dansa Davet – Sayı 31 – Mart 2023

Sibel KAYAR

Arman Esen Dans Akademisine kızım 1 yıl önce Temel Dans Eğitimi ile başladı. Akademiye devam ettiğimiz sürece kızımda dans ve sanata karşı sevgi ve güven duygusu katlanarak arttı. Çarşamba akşamları iple çekerek derslere çok mutlu bir şekilde katılıyor, ders sonrası ise saatlerce öğretilen dans ve hayat dersleri hakkında hiç yorulmadan heyecanla bizlere aktarıyor. Aldığı dersler sayesinde Arman hocam ve ekibinin kızımın dünyaya bakış açısında farklı bir boyut kazandırdığını görüyoruz.
Özellikle Arman beye, Gizem hanıma ve akademide emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.

Dansa Davet – Sayı 30 – Aralık 2022

Genca Şen

Eşimin ısrarı ile Akademi’ye gelirken dansı sevebileceğimi ve öğrenebileceğimi ummuyordum. Arman Hoca sihirli tarzı ile bana dansı hem öğretip hem de sevdirdi. Keyifli sohbetleri, sakinliği, sabrı ve üstün yeteneği ile verdiği emekler için teşekkür ederim. Yapamam, sevmiyorum demeyin burada dansa dair her şey mümkün.

Dansa Davet – Sayı 30 – Aralık 2022

Hatice ERGİN

Bir yıl önce temel dans eğitimiyle başladık Arman Esen Dans Akademi’ye. Amacımız kızımızın keyif aldığı bir hobi edinmeseydi. Kızım derslere hep koşarak gitti, çıktığında keyifle neler öğrendiğini anlattı. Farkettik ki Arman bey dansın yanında çocukları teorik bilgiyle de donatıyor. Ayrıca hayata, öğrenmeye dair de onlara çok güzel bilgiler veriyor. Onun söyledikleri kızımın okul yaşamını da, derslere bakışını da olumlu bir şekilde etkiledi. Kendisine minnettarım…
Arman bey ve Gizem hanım işlerini çok ciddiye alarak ve özenerek yapıyorlar. İyi ki kızımın hayatına dokundu dediğim insanlardan.
Bu yıl IDTA ve Solo Latin Dans grubuyla haftada 3 gün Arman Esen’e geliyoruz. Ve umuyorum daha uzun yıllar birlikte yol alırız.
Kızımın hayatına kattığınız herşey için çok teşekkür ederim..

Dansa Davet – Sayı 30 – Aralık 2022

Begüm Balyeli

Kızımızın hayatında dans ve müzik olmasını istediğimiz için 2021 Ağustos ayında Arman Esen Dans Akademisi ile tanıştık. 3.5 yaşında başladığımız bu yolculukta kızımın dansla büyümesi, her dersi iple çekmesi ve ders sonunda mutlulukla ayrılması ne kadar doğru bir yerde olduğumuzu bize hissettirdi. Bu yılın derslerini sabırsızlıkla bekledik. Başta Gizem öğretmenimiz ve Arman Esen Dans Akademisi öğretmenlerine hayatımıza dokundukları, kızıma dans sevgisini aşıladıkları ve bunu her çocukla yakından ilgilenerek, özenle yaptıkları için teşekkür ederim.
Nice Dans dolu günlerde birlikte olmak dileğiyle.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Deniz Duru – Özlem Ulaş – Özgür Özel

Kızımız dans etmeyi seviyor, güvenilir birinden yardım mı alsak, diyerek başladığımız Arman Esen Dans Okulu’nda 5.yılımız. Başlarken bu kadar yol alabileceğini hayal etmemiştik elbette, yıllar geçtikçe anladık ki sadece dans etmeyi değil, kültürünü de öğreten bir okulda, değerli hocalarımızla birlikte olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Bilginiz, hoşgörünüz, hayat görüşünüz , profesyonelliğiniz, sevgi dolu aile ortamınızla çocuklarımıza farklı bir dünyanın kapılarını açıyor, hayatlarımıza dokunuyorsunuz. Sizlerle olmak büyük bir keyif. Dans etmeyi her yönüyle öğrenmek uzun bir yolculuk, iyi ki kesişmiş yollarımız, iyi ki varsınız.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Gaye İnamlık

Merhaba, ben Gaye İnamlık iki kız annesiyim. Kızlarım Azra (12) ve Sahra (8) 2021 yılında Arman Esen Dans Akademisi ailesine katıldılar. Kızlarıma estetik, kültür dışında sorumluluğu, disiplini, takım ruhunu, sabırı, sporcu ahlakını öğreten değerli merkezimize çok teşekkür ederim. Kızlarımın 1 senedeki değişimi sonucu hem okul başarıları hemde dans yarışmasında kazandıkları derecelerle özgüvenleri inanılmaz gelişti. Bir psikolog olarak çocukların ve çocuklarımın zihin, beden, ruh sağlığına katkılarından dolayı da çok teşekkür ediyorum. Dürüst kurum ve kuruluşlar olduğu sürece ülkemizde çevik ve ahlaklı sporcular yetişmeye devam edecek.
Katkılarından dolayı başta Arman Esen Ve Gizem Esen olmak üzere tüm hocalarımıza minnettarız. Başarılarınızın devamını dilerim.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Şafak Tanrıverdi

Tarih Öğretmeniyim ve 54 yaşındayım. Bir misyonum var. Kendi yaş gurubumdaki insanları dansa davet ediyorum. Bu misyonumu gerçekleştirmede bana yardımcı olan Arman Esen Dans Okuluna teşekkür ederim. Okul olarak görüyorum, çünkü ilkeli, hedefli, amaçlı, planlı, programlı, başarılı, disiplinli, kurallı, deneyimli ve donanımlı kadrosuyla başarıya ulaşacağımdan emin ve huzurlu olarak gidiyorum. Okulunda başarıyla gerçekleştirdiği dans sanatını yurt dışınada taşıyarak Türkiye’nin tanıtım elçiliğini üstlenmesi ve başarılı olması takdire şayan. Saygının, sevginin, birlikteliğin olduğu bir ortam. “AİLE GİBİ. TEŞEKKÜRLER ARMAN EDEN DANS OKULU.”

Dansa Davet – Sayı 28 – Haziran 2022