Sibel KAYAR

Arman Esen Dans Akademisine kızım 1 yıl önce Temel Dans Eğitimi ile başladı. Akademiye devam ettiğimiz sürece kızımda dans ve sanata karşı sevgi ve güven duygusu katlanarak arttı. Çarşamba akşamları iple çekerek derslere çok mutlu bir şekilde katılıyor, ders sonrası ise saatlerce öğretilen dans ve hayat dersleri hakkında hiç yorulmadan heyecanla bizlere aktarıyor. Aldığı dersler sayesinde Arman hocam ve ekibinin kızımın dünyaya bakış açısında farklı bir boyut kazandırdığını görüyoruz.
Özellikle Arman beye, Gizem hanıma ve akademide emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız.

Dansa Davet – Sayı 30 – Aralık 2022

Genca Şen

Eşimin ısrarı ile Akademi’ye gelirken dansı sevebileceğimi ve öğrenebileceğimi ummuyordum. Arman Hoca sihirli tarzı ile bana dansı hem öğretip hem de sevdirdi. Keyifli sohbetleri, sakinliği, sabrı ve üstün yeteneği ile verdiği emekler için teşekkür ederim. Yapamam, sevmiyorum demeyin burada dansa dair her şey mümkün.

Dansa Davet – Sayı 30 – Aralık 2022

Hatice ERGİN

Bir yıl önce temel dans eğitimiyle başladık Arman Esen Dans Akademi’ye. Amacımız kızımızın keyif aldığı bir hobi edinmeseydi. Kızım derslere hep koşarak gitti, çıktığında keyifle neler öğrendiğini anlattı. Farkettik ki Arman bey dansın yanında çocukları teorik bilgiyle de donatıyor. Ayrıca hayata, öğrenmeye dair de onlara çok güzel bilgiler veriyor. Onun söyledikleri kızımın okul yaşamını da, derslere bakışını da olumlu bir şekilde etkiledi. Kendisine minnettarım…
Arman bey ve Gizem hanım işlerini çok ciddiye alarak ve özenerek yapıyorlar. İyi ki kızımın hayatına dokundu dediğim insanlardan.
Bu yıl IDTA ve Solo Latin Dans grubuyla haftada 3 gün Arman Esen’e geliyoruz. Ve umuyorum daha uzun yıllar birlikte yol alırız.
Kızımın hayatına kattığınız herşey için çok teşekkür ederim..

Dansa Davet – Sayı 30 – Aralık 2022

Begüm Balyeli

Kızımızın hayatında dans ve müzik olmasını istediğimiz için 2021 Ağustos ayında Arman Esen Dans Akademisi ile tanıştık. 3.5 yaşında başladığımız bu yolculukta kızımın dansla büyümesi, her dersi iple çekmesi ve ders sonunda mutlulukla ayrılması ne kadar doğru bir yerde olduğumuzu bize hissettirdi. Bu yılın derslerini sabırsızlıkla bekledik. Başta Gizem öğretmenimiz ve Arman Esen Dans Akademisi öğretmenlerine hayatımıza dokundukları, kızıma dans sevgisini aşıladıkları ve bunu her çocukla yakından ilgilenerek, özenle yaptıkları için teşekkür ederim.
Nice Dans dolu günlerde birlikte olmak dileğiyle.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Deniz Duru – Özlem Ulaş – Özgür Özel

Kızımız dans etmeyi seviyor, güvenilir birinden yardım mı alsak, diyerek başladığımız Arman Esen Dans Okulu’nda 5.yılımız. Başlarken bu kadar yol alabileceğini hayal etmemiştik elbette, yıllar geçtikçe anladık ki sadece dans etmeyi değil, kültürünü de öğreten bir okulda, değerli hocalarımızla birlikte olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Bilginiz, hoşgörünüz, hayat görüşünüz , profesyonelliğiniz, sevgi dolu aile ortamınızla çocuklarımıza farklı bir dünyanın kapılarını açıyor, hayatlarımıza dokunuyorsunuz. Sizlerle olmak büyük bir keyif. Dans etmeyi her yönüyle öğrenmek uzun bir yolculuk, iyi ki kesişmiş yollarımız, iyi ki varsınız.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Gaye İnamlık

Merhaba, ben Gaye İnamlık iki kız annesiyim. Kızlarım Azra (12) ve Sahra (8) 2021 yılında Arman Esen Dans Akademisi ailesine katıldılar. Kızlarıma estetik, kültür dışında sorumluluğu, disiplini, takım ruhunu, sabırı, sporcu ahlakını öğreten değerli merkezimize çok teşekkür ederim. Kızlarımın 1 senedeki değişimi sonucu hem okul başarıları hemde dans yarışmasında kazandıkları derecelerle özgüvenleri inanılmaz gelişti. Bir psikolog olarak çocukların ve çocuklarımın zihin, beden, ruh sağlığına katkılarından dolayı da çok teşekkür ediyorum. Dürüst kurum ve kuruluşlar olduğu sürece ülkemizde çevik ve ahlaklı sporcular yetişmeye devam edecek.
Katkılarından dolayı başta Arman Esen Ve Gizem Esen olmak üzere tüm hocalarımıza minnettarız. Başarılarınızın devamını dilerim.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Şafak Tanrıverdi

Tarih Öğretmeniyim ve 54 yaşındayım. Bir misyonum var. Kendi yaş gurubumdaki insanları dansa davet ediyorum. Bu misyonumu gerçekleştirmede bana yardımcı olan Arman Esen Dans Okuluna teşekkür ederim. Okul olarak görüyorum, çünkü ilkeli, hedefli, amaçlı, planlı, programlı, başarılı, disiplinli, kurallı, deneyimli ve donanımlı kadrosuyla başarıya ulaşacağımdan emin ve huzurlu olarak gidiyorum. Okulunda başarıyla gerçekleştirdiği dans sanatını yurt dışınada taşıyarak Türkiye’nin tanıtım elçiliğini üstlenmesi ve başarılı olması takdire şayan. Saygının, sevginin, birlikteliğin olduğu bir ortam. “AİLE GİBİ. TEŞEKKÜRLER ARMAN EDEN DANS OKULU.”

Dansa Davet – Sayı 28 – Haziran 2022

Bilge Ecem Uslu

8 yaşında annemin beni zorla götürdüğü bir dans dersi Sevgili Arman hocanın katkılarıyla beni içine çeken bir dans serüveni haline geldi. Sadece dans tutkumu beslemekle kalmayıp bana kişisel yöndede çok destek oldular. Yorucu ve disiplinli çalışmaların yanında çok keyifli ve samimi vakit geçirebildiğim bir aile ortamı oldu benim için Arman Esen Dans Akademi. Başta Gizem ve Arman Hocam olmak üzere bütün Arman Esen Dans Akademi ailesine bana dans sevgisini ve bu olağanüstü tutkuyu aşıladıkları için teşekkür ederim.
Birlikte daha güzel anılar biriktirmek dileğiyle…

Dansa Davet – Sayı 28 – Haziran 2022

Aslı Meriç DEMİR

Arman Esen Dans Akademi’si ile kızım Duru 3 yaşındayken anaokulu öğretmeninin yönlendirmesiyle tanıştık. Profesyonel kadroya kısa zaman içinde sevgi ve güven duygumuz katlanarak arttı. Disiplinli kaliteli ve keyifli kurumunuzda kızımın bedensel- ruhsal ve sanatsal-kültürel gelişimine tanık olmak büyük gurur kaynağı oldu bizler için. Kızım olmak istediği yerde ve güzel anılar biriktirmeye gelişmeye öğrenmeye mutlu olmaya devam ediyor. Gizem & Arman Esen hocalarımız başta olmak üzere tüm Arman Esen Dans Akademi ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarım. İyiki varsınız emeklerinize sağlık. Sevgiyle…

Dansa Davet – Sayı 28 – Haziran 2022

GÜLAY ERÖZKAN

Kızım Defne 4 yaşındayken Temel Dans Eğitimi için başvurduğumuz Arman Esen Dans Akademi’sinin, ilk başta biz de oluşturduğu güven ve memnuniyet duygusu yıllarca devam etti. Pandemi dönemindeki sıkıntılı süreci çok profesyonel bir şekilde yönetip çocuklarımızın danstan uzaklaşmaması sağlandı. Disiplinli, kaliteli, keyifli bir dans okulu. Kızımla bu güzel aile ortamının ve gerçek dans eğitim yerinin bir üyesi olmaktan çok mutluyuz. Daha nice yıllara birlikte olmak dileğiyle. Emekleriniz için çok teşekkürler.

Dansa Davet – Sayı 27 – Mart 2022