Begüm Balyeli

Kızımızın hayatında dans ve müzik olmasını istediğimiz için 2021 Ağustos ayında Arman Esen Dans Akademisi ile tanıştık. 3.5 yaşında başladığımız bu yolculukta kızımın dansla büyümesi, her dersi iple çekmesi ve ders sonunda mutlulukla ayrılması ne kadar doğru bir yerde olduğumuzu bize hissettirdi. Bu yılın derslerini sabırsızlıkla bekledik. Başta Gizem öğretmenimiz ve Arman Esen Dans Akademisi öğretmenlerine hayatımıza dokundukları, kızıma dans sevgisini aşıladıkları ve bunu her çocukla yakından ilgilenerek, özenle yaptıkları için teşekkür ederim.
Nice Dans dolu günlerde birlikte olmak dileğiyle.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Deniz Duru – Özlem Ulaş – Özgür Özel

Kızımız dans etmeyi seviyor, güvenilir birinden yardım mı alsak, diyerek başladığımız Arman Esen Dans Okulu’nda 5.yılımız. Başlarken bu kadar yol alabileceğini hayal etmemiştik elbette, yıllar geçtikçe anladık ki sadece dans etmeyi değil, kültürünü de öğreten bir okulda, değerli hocalarımızla birlikte olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Bilginiz, hoşgörünüz, hayat görüşünüz , profesyonelliğiniz, sevgi dolu aile ortamınızla çocuklarımıza farklı bir dünyanın kapılarını açıyor, hayatlarımıza dokunuyorsunuz. Sizlerle olmak büyük bir keyif. Dans etmeyi her yönüyle öğrenmek uzun bir yolculuk, iyi ki kesişmiş yollarımız, iyi ki varsınız.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Gaye İnamlık

Merhaba, ben Gaye İnamlık iki kız annesiyim. Kızlarım Azra (12) ve Sahra (8) 2021 yılında Arman Esen Dans Akademisi ailesine katıldılar. Kızlarıma estetik, kültür dışında sorumluluğu, disiplini, takım ruhunu, sabırı, sporcu ahlakını öğreten değerli merkezimize çok teşekkür ederim. Kızlarımın 1 senedeki değişimi sonucu hem okul başarıları hemde dans yarışmasında kazandıkları derecelerle özgüvenleri inanılmaz gelişti. Bir psikolog olarak çocukların ve çocuklarımın zihin, beden, ruh sağlığına katkılarından dolayı da çok teşekkür ediyorum. Dürüst kurum ve kuruluşlar olduğu sürece ülkemizde çevik ve ahlaklı sporcular yetişmeye devam edecek.
Katkılarından dolayı başta Arman Esen Ve Gizem Esen olmak üzere tüm hocalarımıza minnettarız. Başarılarınızın devamını dilerim.

Dansa Davet – Sayı 29 – Eylül 2022

Şafak Tanrıverdi

Tarih Öğretmeniyim ve 54 yaşındayım. Bir misyonum var. Kendi yaş gurubumdaki insanları dansa davet ediyorum. Bu misyonumu gerçekleştirmede bana yardımcı olan Arman Esen Dans Okuluna teşekkür ederim. Okul olarak görüyorum, çünkü ilkeli, hedefli, amaçlı, planlı, programlı, başarılı, disiplinli, kurallı, deneyimli ve donanımlı kadrosuyla başarıya ulaşacağımdan emin ve huzurlu olarak gidiyorum. Okulunda başarıyla gerçekleştirdiği dans sanatını yurt dışınada taşıyarak Türkiye’nin tanıtım elçiliğini üstlenmesi ve başarılı olması takdire şayan. Saygının, sevginin, birlikteliğin olduğu bir ortam. “AİLE GİBİ. TEŞEKKÜRLER ARMAN EDEN DANS OKULU.”

Dansa Davet – Sayı 28 – Haziran 2022

Bilge Ecem Uslu

8 yaşında annemin beni zorla götürdüğü bir dans dersi Sevgili Arman hocanın katkılarıyla beni içine çeken bir dans serüveni haline geldi. Sadece dans tutkumu beslemekle kalmayıp bana kişisel yöndede çok destek oldular. Yorucu ve disiplinli çalışmaların yanında çok keyifli ve samimi vakit geçirebildiğim bir aile ortamı oldu benim için Arman Esen Dans Akademi. Başta Gizem ve Arman Hocam olmak üzere bütün Arman Esen Dans Akademi ailesine bana dans sevgisini ve bu olağanüstü tutkuyu aşıladıkları için teşekkür ederim.
Birlikte daha güzel anılar biriktirmek dileğiyle…

Dansa Davet – Sayı 28 – Haziran 2022

Aslı Meriç DEMİR

Arman Esen Dans Akademi’si ile kızım Duru 3 yaşındayken anaokulu öğretmeninin yönlendirmesiyle tanıştık. Profesyonel kadroya kısa zaman içinde sevgi ve güven duygumuz katlanarak arttı. Disiplinli kaliteli ve keyifli kurumunuzda kızımın bedensel- ruhsal ve sanatsal-kültürel gelişimine tanık olmak büyük gurur kaynağı oldu bizler için. Kızım olmak istediği yerde ve güzel anılar biriktirmeye gelişmeye öğrenmeye mutlu olmaya devam ediyor. Gizem & Arman Esen hocalarımız başta olmak üzere tüm Arman Esen Dans Akademi ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarım. İyiki varsınız emeklerinize sağlık. Sevgiyle…

Dansa Davet – Sayı 28 – Haziran 2022

GÜLAY ERÖZKAN

Kızım Defne 4 yaşındayken Temel Dans Eğitimi için başvurduğumuz Arman Esen Dans Akademi’sinin, ilk başta biz de oluşturduğu güven ve memnuniyet duygusu yıllarca devam etti. Pandemi dönemindeki sıkıntılı süreci çok profesyonel bir şekilde yönetip çocuklarımızın danstan uzaklaşmaması sağlandı. Disiplinli, kaliteli, keyifli bir dans okulu. Kızımla bu güzel aile ortamının ve gerçek dans eğitim yerinin bir üyesi olmaktan çok mutluyuz. Daha nice yıllara birlikte olmak dileğiyle. Emekleriniz için çok teşekkürler.

Dansa Davet – Sayı 27 – Mart 2022

CATALİNA & ONUR YILMAZ

Kızımız Derya Adela’nın Arman Esen Dans Akademi ile tanışması 2015 yılında Temel Dans Eğitimi ile başlamış olup yolculuğu halen Latin dansları ile devam etmektedir. Kültür ve sanat ile harmanlaşmış sıcak ve sevgi dolu bir ortam sunan Arman Esen Dans Akademi bizler için büyük bir aile gibi oldu hep. Bu süreçte kızımızın dans sporlarında olduğu kadar fiziksel ve zihinsel olarak da gelişimine tanıklık etmekten mutluluk duyuyor, bu gelişime olan katkıları sebebiyle Arman hocamız ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Dansa Davet – Sayı 27 – Mart 2022

Nil ESEN

“Hayatta en büyük mucize, küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır.” Bazı öğretmenler vardır hem öğrencilerinin hayatlarına hemde kalplerine dokunabilmeyi başarırlar. Arman hocam ve Gizem hocamda Melis’in hem hayatına hem kalbine dokunmayı başarabilen iki önemli isim bizim için. Danstaki profesyonel eğitimlerinin dışında fiziksel, kişisel ve sosyal yöndende Melis’teki değişiklikleri gözlemleyebilmek ve bir şeyleri başarıyor olabilmenin verdiği özgüveni görmek bizleri çok mutlu ediyor.

Her şey için sonsuz teşekkürler.

Dansa Davet – Sayı 27 – Mart 2022

Ayşe DURAK

Arman Esen ailesine katılmış olmak bize sonsuz güven ve mutluluk veriyor.

Canım kızım Yağmur’un  5 yıldır hayatında olan dans; onun mutlu ve sağlıklı birey olmasında büyük bir yeri var.  Kısa süreli de olsa annesi olarak bende bu ailenin bir parçası oldum ve soluduğum her nefes ben de çok güzel duygular bıraktı. Gelecek günlerde daha güzel anılar biriktirebilmek ve sizin çatınız altında bir arada olabilmek dileğiyle.

Emeğinize, Sevginize sonsuz teşekkürler.

Dansa Davet – Sayı 26 – Aralık 2021