GÜLAY ERÖZKAN

Kızım Defne 4 yaşındayken Temel Dans Eğitimi için başvurduğumuz Arman Esen Dans Akademi’sinin, ilk başta biz de oluşturduğu güven ve memnuniyet duygusu yıllarca devam etti. Pandemi dönemindeki sıkıntılı süreci çok profesyonel bir şekilde yönetip çocuklarımızın danstan uzaklaşmaması sağlandı. Disiplinli, kaliteli, keyifli bir dans okulu. Kızımla bu güzel aile ortamının ve gerçek dans eğitim yerinin bir üyesi olmaktan çok mutluyuz. Daha nice yıllara birlikte olmak dileğiyle. Emekleriniz için çok teşekkürler.

Dansa Davet – Sayı 27 – Mart 2022

CATALİNA & ONUR YILMAZ

Kızımız Derya Adela’nın Arman Esen Dans Akademi ile tanışması 2015 yılında Temel Dans Eğitimi ile başlamış olup yolculuğu halen Latin dansları ile devam etmektedir. Kültür ve sanat ile harmanlaşmış sıcak ve sevgi dolu bir ortam sunan Arman Esen Dans Akademi bizler için büyük bir aile gibi oldu hep. Bu süreçte kızımızın dans sporlarında olduğu kadar fiziksel ve zihinsel olarak da gelişimine tanıklık etmekten mutluluk duyuyor, bu gelişime olan katkıları sebebiyle Arman hocamız ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Dansa Davet – Sayı 27 – Mart 2022

Nil ESEN

“Hayatta en büyük mucize, küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır.” Bazı öğretmenler vardır hem öğrencilerinin hayatlarına hemde kalplerine dokunabilmeyi başarırlar. Arman hocam ve Gizem hocamda Melis’in hem hayatına hem kalbine dokunmayı başarabilen iki önemli isim bizim için. Danstaki profesyonel eğitimlerinin dışında fiziksel, kişisel ve sosyal yöndende Melis’teki değişiklikleri gözlemleyebilmek ve bir şeyleri başarıyor olabilmenin verdiği özgüveni görmek bizleri çok mutlu ediyor.

Her şey için sonsuz teşekkürler.

Dansa Davet – Sayı 27 – Mart 2022

Ayşe DURAK

Arman Esen ailesine katılmış olmak bize sonsuz güven ve mutluluk veriyor.

Canım kızım Yağmur’un  5 yıldır hayatında olan dans; onun mutlu ve sağlıklı birey olmasında büyük bir yeri var.  Kısa süreli de olsa annesi olarak bende bu ailenin bir parçası oldum ve soluduğum her nefes ben de çok güzel duygular bıraktı. Gelecek günlerde daha güzel anılar biriktirebilmek ve sizin çatınız altında bir arada olabilmek dileğiyle.

Emeğinize, Sevginize sonsuz teşekkürler.

Dansa Davet – Sayı 26 – Aralık 2021

Pınar ÇÖLOĞLU

Oğlumuzun dans hayatı 6 yılı aştı. 3 yıl kadar İstanbul’dan sonra İzmir’e geldiğimizde kendisini en mutlu hissettiği yerin Arman Esen Dans Akademi olduğunu ifade etti. Oğlumuzun dansa olan aşkını bilen ve her zaman yanında olduğunu hissettiren sevgili Gizem&Arman Esen’e şükran borçluyuz. Hayatta her birey birer aynadır aslında!.. işte tam da bu yüzden akademimiz bu güzel ışıkları gökkuşağına çevirebiliyor…Ve ne mutlu biz de bu renklerin içerisinde yer alabiliyoruz.

Dansa Davet – Sayı 26 – Aralık 2021

Meltem EKİCİ

Deniz’in, 7 yaşında dans seçimini dile getirip Arman Esen Dans Akademi ile başlayan yolculuğumuz, dansın bir tutku olduğunu gördüğüm kızımda mutlulukla devam ediyor. Deniz için dans bir tutku, kendini görebildiği her yansımada kollar açılıyor ve ayaklar küçük bir koreografiyi ortaya koyuyor müzik olmasa bile. Dansı yaşamın içinde bir bütün olarak sunduğunuz için Arman hocamıza ve emek veren tüm hocalarına teşekkür ediyorum.

Dansa Davet – Sayı 26 – Aralık 2021

Bahar GÜMÜÇ

Arman Esen Dans Akademi ile Gülce’nin bale ve cimnastik deneyimlerinden sonra daha uzun vadede yapabileceği bir spor arayışındayken tanıştık. Sadece fiziksel değil sanatsal ve kültürel anlamda da kızımın gelişiminde büyük rol oynadı. Gülce aldığı kapsamlı eğitim sayesinde dansı ne kadar çok sevdiğini keşfetti. Pandemi kaynaklı bu zorlu dönemde bile Arman Hocanın ilgisi ve çok iyi planlanmış online eğitim sayesinde danstan uzak kalmadı ve sosyalleşme şansı buldu. Olmak istediğimiz yerdeyiz.

Dansa Davet – Sayı 25 – Eylül 2021

Füsun UMAR

7 yıldır Arman Esen Dans Akademi ailesinin bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz, iyi ki yollarımız kesişti. Kızım Derin’in dans yolculuğunda emeği geçen öncelikle Arman Hoca olmak üzere desteği olan herkese çok teşekkür ederiz. Arman Hocanı öğrenirken disipline eden yol göstericiliği sayesinde  kızım hem eğlendi, hem disipline oldu hemde birlikte güzel başarılara imza attılar. Emeklerinden dolayı Arman Esen Dans Akademiye sonsuz teşekkürler…

Dansa Davet – Sayı 25 – Eylül 2021

Tangül KARDEŞ

Dans tutkunu bir anne olarak kızımın da dans eğitimini alması hayalimdi. Deniz bu sene Latin Dans Grade 4’ü bitirdi. Dile kolay, yıllarca karşılıklı verilmiş büyük emek. Arman Hoca’mızın öğrencilerine hissettirdiği sevgisi ve sorumluluk yükleyen disiplinli çabaları olmasaydı, buralara gelemezdik. Uzaktan eğitim döneminde, Arman Hoca’mızın ekranlardan inanılmaz bir enerji ile çocuklarımızı motive edebilmesi sayesinde, bu seneyi de bitirebildik. Büyük teşekkürler!

Dansa Davet – Sayı 25 – Eylül 2021

Elçin SAVAŞ

Dünyayı Savaşlar Değil, SANAT Kurtaracak! Hayatımızın ‘Pandemi’ denen bu döneminde çok farklı duygularla yüzleştik. Biz yetişkinler için bile bu duyguları tanımlamak ve başa çıkmak zor iken çocuklarımız için ne yaşadıklarını tanımlamak, özümsemek ve uyumlanmak karmaşık bir süreç oldu. Bu süreç içersinde en kurtarıcı anlarımız Arman Hoca’mız ile dans ettiğimiz anlar oldu. Çocuklara dokunamadan, gözlerine bakamadan çok zor bir öğretim ortamında hiç vazgeçmeden sıcacık sevgisiyle ve ilgisiyle hep yanımızda oldu. Sanattan ve çocuklardan hiç vazgeçmedi. Arman Esen Dans Akademi’nin bir parçası olduğumuz için çok mutlu ve minnet doluyuz.

Dansa Davet – Sayı 24 – Haziran 2021