Kurulduğumuz günden bugüne üyelerimizin eğitimlerinin daha verimli ve tutkularının üst düzey olması için çok sayıda etkinlik başlatıp düzenli bir şekilde devamlılıklarını sağladık. Üyelerimizin tüm etkinliklere gösterdiği ilgi ile kazanılan kalite, uluslararası katılımcılarımız için büyük taktire sebep olmuştur.

Bir sonraki etkinliğimizde karşılaşmak dileği ile… 

Kuruluş Yılı Kutlaması

08 Mart 2009 yılında dansı çok seven ve bunu kaliteli bir ortamda başarmak isteyen öğrencilerin teşviki ile İzmir’e büyük bir sanat okulu kazandırıldı. Bu özel günü her yıl büyük bir tutku ile kutlayan üyelerimiz için ilk baharın en güzel günlerine yıllardır Dünyanın en iyi dansçı ve dans öğretmenlerini davet edip gösterişli bir gala gecesi organizasyonu ile unutulmaz bir hafta sonu geçirilmektedir.

Sanat Şöleni

İlk “Sanat Şölenimizi” 2012 yılında ışıltılı gözler ile sahneyi merak eden ve eğitimleri devam ederken bilgilerini sevdiklerine göstermek isteyen üyelerimizin isteklerini gözlemleyerek başlattık.

1. ve 2. Sanat Şölenimiz üyelerimizin isteklerini tam anlamıyla karşılasa da okulumuz için daha büyük ve özel bir gün olması düşünülmekteydi.

İzmir Dans Günleri

Her yıl güz döneminde hem üyelerimize hemde İzmirli sanat severlere keyifli ve verimli bir hafta sonu geçirmek için yola çıktığımız etkinliğimizdir. İçeriğinde eğitim, söyleşi, film gösterimi, gösteri ve serginin yer aldığı etkinliğimizde bilinçlenip ve yeni ufuklar oluşturma fırsatı bulacaksınız.

Maskeli Dans Balosu

Kaybettiğimiz renkler, hayaller ve tek düze devam eden hayat. Yaşam bizi düşlerden ne kadar uzaklaştırıyor ise biz bir o kadar çocuklarımızın gözüyle yaşamın devam etmesinden yana olduk. Ve bu bakışın büyüdükçe değişmemesi için çaba gösterdik.  Biten balolarımız sadece masallarda kalmasın ve düşlerimizi gerçekleştirelim diye biz “Maskeli Dans Balomuzu” yapmaya devam ettik.

%d blogcu bunu beğendi: