İlk “Sanat Şölenimizi” 2012 yılında ışıltılı gözler ile sahneyi merak eden ve eğitimleri devam ederken bilgilerini sevdiklerine göstermek isteyen üyelerimizin isteklerini gözlemleyerek başlattık.

1. ve 2. Sanat Şölenimiz üyelerimizin isteklerini tam anlamıyla karşılasa da okulumuz için daha büyük ve özel bir gün olması düşünülmekteydi.

3. Sanat Şölenimiz hayallerimizi sahneleme şansı bulduğumuz ilk büyük temsilimiz olma şerefine erişmiştir. “Oz Büyücüsü” okulumuz için yeni bir ışık olarak doğmuş 150 dansçı ve 50 den fazla perde arkasında emek veren kadro ile bir yılın sonunda büyük yorgunlukların güzel bir karşılığı olmuştur. Drama, Şan, Dans  eğitimi alan dansçılarımız büyük bir prodüksiyonun içinde olmanın mutluluğunu yaşamıştır.

4. Sanat Şöleni: “Dorthy Sihirli Okulda”

5. Sanat Şöleni: “Dans Müzesi”

6.Sanat Şöleni: Küçük Prens

7. Sanat Şöleni: The Bests

ile seyircimizin önüne çıktık.

5.  Sanat Şölenimizde; “Proje Sunumu” ve “Prodüksiyon” adı ile sanat şölenimizi iki etkinliğe ayırarak daha kaliteli bir etkinlik oluşturulmuştur.

Proje Sunumu: Son eğitim döneminde aramıza katılmış yeni üyelerimizin sahneyi tanıması ve ilk sahne tecrübesini edinmesi için hazırlanmış projemiz aynı zamanda dansçılık eğitimi yanında kendisinde tasarım, koreografi, drama vb yan dallarında geliştirmek isteyen ileri seviye dansçılarımıza imkan sunduğumuz keyifli bir platform olmuştur.

Produksiyon: Her yıl konu belirlenerek sahne aldığımız eser sunumlarını bu etkinlikte gerçekleştiriyoruz. Oz Büyücüsü, Dans Müzesi, Dorthy Sihirli Okulda ve Küçük Prens bu etkinliğimizin en kıymetli eserleridir. 100’ü aşkın dansçının sahne aldığı, 20 kişilik arka planda görevlinin çalıştığı etkinliklerimizin Genel Koordinatörlüğünü Gizem Esen, Kreatif Drektörlüğünü Arman Esen yapmaktadır.

%d blogcu bunu beğendi: