#YakınlaştıranEğitim

Covid – 19 sebebi ile başlayan ve bizleri yakınlaştıran “DansEP”, dans ile bağımızın kopmasını engelleyen kullanıcılarımızın tabiri ile kurtarıcımız olmuştur.

Yakınlaştıran eğitim sistemimiz olan “DansEP” sadece normal eğitimde yaptıklarımızı ekran başına geçip yaptığımız bir iletişim şekli değildir.

DansEP sayesinde bizler uygulamacı kimliklerimize, Analiz, Teori, Gözlem ve Araştırma becerilerimizi ekleme şansına erişmiş bulunmaktayız. Canlı veya video desteği ile bizler dünyanın bir ucundan diğer ucuna ulaşıp yeni bilgiye erişme şansı buluyoruz.

DansEP sayesinde hem ülkemiz hemde Dünya da büyük başarılara erişmiş değerli hocalar ile çalışma şansı buluyoruz. Bizler mesafeleri sadece yakın cevremizde değil Dünya genelinde kaldırıyoruz. Haftalık programlarımız dans adına büyük başarıları kazanmanın yanında bu döneminizin mutlu geçirilmesi üzerine kurulu. Bizler “DansEP” sayesinde mutlu olmayı ve sağlığımıza değer katarak gelişmeyi önemsiyoruz.

“DansEP”: Yakınlaştıran Eğitim…

“DansEP” öğrencilerimize sunduğumuz bir gelişim platformudur. Öğrencilerimiz kendilerine oluşturulan portaldan giriş yaparak rahat erişim sağlayacakları bir öğrenci eğitim konsoluna ulaşırlar. Bu konsoldan tek tıkla canlı derse giriş yapacağı gibi, ücretsiz faydalandığı veri dosyasınada erişim sağlamaktadır. Gerek dersin öğretmenine mesaj gönderme ve soru sorma gerekse, video ve müzik arşivine erişim bu konsolun önemli özelliklerinden birkaçıdır. Anket, test ve bonus etkinliklerimiz bu konsolun kullanımını öğrencilerimizin gelişimine açmıştır. Öğrenci eğitim konsolu yeni oluşan taleplere göre yenilik kazanmaya devam etmektedir. Bu konsol ile canlı derslerimiz için “ZOOM Meeting” uygulamasına otomatik giriş yapılmaktadır. Dosya yükleme ve arşiv kullanımı için “Google Drive” kulanılmaktadır. Her yaşın kullanımı hedef alınarak hazırlanan bu konsolumuz teknolojik gereksinimi bizlere konfor olarak döndüren önemli bir dizayna sahiptir.

“DansEP” bünyesine gerek canlı gerekse video desteği ile çok değerli hocaları katmaya devam etmektedir. Haftalık program, Aylık etkinlik, kamp ve Bonus etkinlikler ile bizlere yüksek kaliteyi taşımakla büyük fırsat olmuştur.

Okulumuzun kütüphanesi artık tüm öğrencilerimizin sanal olarakta hizmetindedir. Çok sayıda dans ile ilgili video, müzik ve kitap ile “DansEP” farkı ile sizlerle buluşmaktadır. Artan sanal arşiv ve çalışmalar devam etmektedir.

%d blogcu bunu beğendi: