IDTA Rozet Ödülleri: Rozet Ödülleri, 3 ila 8 yaş arası çocuklar için tasarlanmış bir dizi basit, eğlenceli set rutinidir. 3 yaşından itibaren tüm dans severlerin öğrendikleri bilgileri başarması ile devam edeceği bir programdır.

Dans eğitimininde yeni programlara teşvik sağlayan en kısa zamanda sonuç getiren bir ödüllendirme programıdır.


IDTA Star Dance Awards: Stardance Ödülleri, 8 ila 13 yaş arası çocuklar için tasarlanmış bir dizi rutin rutindir. tüm dans severlerin öğrendikleri bilgileri başarması ile devam edeceği bir programdır. Dans eğitimininde yeni programlara teşvik sağlayan en kısa zamanda sonuç getiren bir ödüllendirme programıdır.


IDTA Star Dance Awards

IDTA Hobi (Medal) Eğitim: Dansı öğrenmeyi isteyen ve dans etmeyi seven fakat devamlılık konusunda değişkenlikler yaşayan öğrencilerimiz için harika bir eğitimdir. İlgili madalya sınavına kadar devamlılık gösterip sınav sonrası istek ve tercihlerine göre yeni yollar çizmek bu programın en ilgi çeken özelliğidir.

IDTA Akademik (Grade) eğitim: Dans derslerimize katılarak dansı seven ve düzenli yapmak isteyen öğrencilerimiz için harika bir eğitimdir. Temel Dans sınıflarımıza katılan öğrencilerimiz Primary Grade düzeyine erişir. Yapılan seçmeler ve başvurular değerlendirerek istekli öğrencilerimiz IDTA Akademik eğitime başlar. Grade 1’den 5’e kadar devam eden eğitim Temel Dans eğitimi ile birlikte 6 yıl devamlılık gerektirmektedir. Dansı sevip ilerlemek isteyenler için profesyonelliğe geçmeden önce tamamlanması gereken çok özel bir içerik sunar. Okulumuzda Latin, Ballroom ve Free Style branşlarında eğitim sınıflarımız açılmaktadır. Bu program yurt dışındaki okullarda burs almanızı sağlayacak içerik sunmaktadır. İlgili kurumlara göre burs değişkenlik gösterebilir.

IDTA Profesyonel Eğitim: PreAssociate, Associate, Licentiate ve Fellow olarak sevileri olan bu eğitim ile dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir öğretmenlik diploması alırsınız. Yaş, süre ve içerik ile ilgili ayrıntılar taşıyan bu eğitim için okulumuz ile iletişime geçmenizi öneririz.

%d blogcu bunu beğendi: